+905367128164

Şehir içi evden eve taşınmalar

İstanbul Evden Eve Nakliyat

ÖZ Zafer Nakliyat olarak Avrupa standartlarında taşımacılık hizmetini sunmayı hedeflemiş kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde, tecrübeli personeli ve işinde uzmanlaşmış yöneticileri ile siz değerli müşterilerimize en iyi nakliyat hizmetini sunmak amaçlı olarak uzun yıllardır hizmet sunmaktadır.

Nakliye şirketimizin gerçekleştireceği taşıma öncesinde eşyalarınız, sizlere ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir.Fiyatlandırma eşyanın hacmi taşınacak noktalar arası mesafe ve kat pozisyonları göz önünde bulundurularak yapılır.

Firmamız müşterilerine en iyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve yine aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir.Taşınma gününden bir kaç gün önce firmamızda çalışan ekspertiz tarafından evinizde bulunan tüm her şeyin listesi kağıt üzerinde belirlenerek kullanılacak ambalaj ve araç büyüklüğü tespit edilir ve bununla ilgili hizmetimize karşılık ücret belirlenmektedir. Karşılıklı iki taraf arasında anlaşma yapıldıktan sonra çıkarları korumak amaçlı sözleşme yapılır.

Öz Zafer Nakliyat olarak olarak yurtiçi evden eve nakliyat veya ofisten ofise taşınmalarınızda, eşyalarınızın büyük bir dikkatle ve en yüksek kalitede taşınacağına garanti veriyoruz. Taşınma öncesinde müşterilerimize ücretsiz olarak sunduğumuz “Exper Sistemi” ile eşyalarınız tespit edilir. Ayrıca, eşyalarınız firmamız tarafından ücretsiz sigortalanır.

Her türlü Nakliyat sorunlarınız için İstanbul Evden Eve Nakliyat sizlerle birlikteyiz.DepolamaPaketleme & AmbalajlamaFuar ve Stant TaşımacılığıBanka ve Şirket TaşımacılığıFabrika ve Tesis TaşımacılığıAskılı tekstil TaşımacılığıAsansörlü Evden Eve NakliyatSigortalı Evden Eve NakliyatŞehirlerarası NakliyatŞehir içi NakliyatSözleşmeli Sürekli TaşımacılıkÜcretsiz Ekspertiz HizmetleriTaşıma esnasında ev eşyasının her türlü paketlemesi, nakliyesi, yeni adresinde kolilerin açılması ve mobilyaların yerleştirilmesi, de monte edilen mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinalı bir biçimde yapılmaktadır. Yapılmakta olan tüm işlemler kendi dalında profesyonel bir ekip ve ekip başkanı tarafından idare edilerek yapılır. Bir mobilyacı, elektrikli ev aletleri montajından sorumlu bir personel ile beraberinde Paketleme kadrosu ile birlikte bir ekip oluşturularak size hizmet sunulmaktadır.

Taşınma esnasında her türlü soru ve sorunlarınız için sizinle ilgilenecek bir ekip yetkilimiz yanınızda mevcut bulunur.Avcılar Evden Eve Nakliyat, Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat, Esenyurt Evden Eve Nakliyat, Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat, Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat, Florya, Üçyol, Sultanmurat, Tepeüstü, Halkalı, Güneşli, İkitelli nakliye

Evden Eve Taşıma fiyatları
Evden eve taşımacaılık hizmetlerimizde fiyat verirken taşınacak eşya profili ve kapasite ile ilgili bilgileriniz gerekmektedir. Telefon yada iletişim formlarımız ile bizlerle iletişime geçtiğinizde bu bilgileri sizden talep ederek en uygun fiyatlı evden eve taşıma fiyatını sunmaya çalışırız. Taşınacak eşya ev eşyası ise 2+1 ev eşyası taşıma fiyatı, 3+1 ev eşyası taşıma fiyatı arasında fark olacaktır. Taşınacak eşya eğer ofisten ofise taşıma yani ofis eşyası nakliyesi ise kaç personel  olduğu ve sektör bilgisi gerekecektir.
Evden eve nakliye fiyatı verirken bir diğer konu ise şehir içi evden eve nakliye mi, şehir dışı mı olacağı fiyatı etkileyen ana unsurlardır. İstanbul içerisinde aynı il içerisinde şehir içi evden eve nakliye fiyat farkı düşüktür. 
İstanbul Avcılar şehir içi evden eve nakliye fiyatı, Beylikdüzü evden eve nakliye fiyatı, Küçükçekmece evden eve nakliye  fiyatı almak için mutlaka bizi arayın. Bölgenin lider firmalarından olan Özzafer Evden Eve Nakliyat müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel hizmet veren doğru ve güvenilir evden eve nakliye firmasıdır. 

Hemen Ara Whatsapp