+905367128164

PROFESYONEL PAKETLEME- EVDEN EVE NAKLİYAT

İstanbul Evden Eve Nakliyat

PROFESYONEL PAKETLEME- EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve taşımacılık, eşya taşıma hizmetleri öncelikle güven, titizlik, eğitimli eleman kadrosu, geniş kapsamlı eşya paketleme materyalleri, sağlığa uygunluk gerektirir.

Evden eve taşımacılık olarak mutluyuz çünkü şehir içi şehirlerarası veya uluslar arası eşya nakliyat taşımacılık depolama hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin güveninizi kazanıyoruz.Evden Eve Nakliyat Firmaları olarak yıllardır bu sektörde hizmet veren nakliyat firmaları arasında referanslı müşteri potansiyeli en fazla olan nakliyat firmasıyız çünkü işimizi gerektiği gibi verdiğimiz sözler doğrultusunda, hak ettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz.Evden eve nakliyat sektöründe gelişmiş çağa en iyi hizmet farkıyla evden eve nakliyat ile ulaşa bilirsiniz. Sektöre bağlı bulunan dallar içinde her dala özel taşıma talepleri, paketleme materyalleri, o dala ait profesyonel yetiştirilmiş eleman kadrosu kapalı kasa araç filomuz ile hijyenik koşullar altında hizmet vermeyi ilke sayarak başarıya ulaşmaktayız.Evden eve taşıma esnasında ev eşyasının her türlü de montesi paketlemesi, nakliyesi, yeni adresinde kolilerin açılması, mobilyaların yerleştirilmesi, de monte edilen mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinalı bir biçimde evden eve taşımacılık hizmetlerinde yapılmaktadır.Evden eve taşınma hizmetlerinde Yapılmakta olan tüm işlemler kendi dalında profesyonel bir ekip ile ekip başkanı tarafından idare edilerek Bir mobilyacı, elektrikli ev aletleri montajından sorumlu bir personel ile beraberinde Paketleme kadrosu ile birlikte bir ekip oluşturularak size taşınma hizmet sunulmaktadır.
Evden eve nakliyat şirketleri prensiplerimiz taşıma işleminin gerçekleştirilmesi sırasında her türlü soru, sorunlarınız için sizinle ilgilenecek bir ekip yetkilimiz yanınızda mevcut bulunur.Evden eve nakliyat sektöründe çalışma sistemimiz sağlığa uygun paketleme ve tecrübeli elemanlarla oluşur.Evden nakliyat denilince tecrübeli bir firma akla gelmelidir. Bizler taşıma esnasında kendi firmamıza yakışır şekilde iş yapmaktayız.
Şehir içi şehirlerarası ve uluslararası nakliyat hizmeti sunan Firmamız araçlarının modelleri yüksek kapalı çelik kasa olup içleri möblelidir.Nakliyat Firmamızın gerçekleştireceği eşya taşıma öncesinde taşınacak eşyalarınız, sizlere ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını, paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir. Uygun evden eve nakliyat fiyatları taşıma ücretleri acısından sizlere bütçenize uygun öneriler sunar. https://www.youtube.com/embed/PoDbJJcF9rI  
1: Öncelikle sökülmesi gereken mobilyalar sökülür. Bütün mobilyalar battaniye ve iplerle sarılıp paketlenir. Ambalajlı olarak kamyona yüklenir. Taşınılacak yeni adreste de merdivenlerden ambalajlı olarak çıkarılır. Yerleşmesi gereken odalara yerleştirildikten sonra üzerindeki battaniye ve ipler çözülüp alınır.  2: Buzdolabı, fırın, çamaşır, bulaşık, kurutma makinesi, bombeli camlı vitrinler kartonlara sarılıp iple bağlanır. 3: Yatak odası gardıropları da monte ettikten sonra kulp çıkıntısı, ayar vidaları, camlı kısımları ve menteşeleri olması nedeni ile kamyonda çıkıntıları boşluklara denk gelecek şekilde ambalajlanır. Gidilecek yeni evde tekrar mobilyaların montajı yapılır. 4: Bardak, yemek takımları, kristaller, aksesuarlar hava kabarcıklı naylonlara sarılıp koli ve fıçılara yerleştirilir. Mobilyalarınız diğer tarafta yerleşince tekrar yerlerine konulur. Bizden sonra size vitrin içinde kendi ihtiyacınıza göre yerleştirmeniz kalır.5: Televizyon, video, müzik seti gibi elektronik cihazlar önce battaniyelere sarılıp muhtelif büyüklükteki kolilere yerleştirilip iple bağlanır. 6: Çiçekler, büyüklüklerine göre koli ve fıçılara yerleştirilir.7: Taşınmadan dolayı herhangi bir hasar olması halinde tamir edilebilirse tamir; tamiri mümkün değilse bulunabilen bir şey olması kaydı ile yenisini alıp müşteriye teslim ediyoruz. 8: Elektronik ve elektrikli eşyalarda fiziki bir hasar olması halinde tarafımızdan tazmin edilecektir. 9: Şehir içi şehirlerarası uluslararası evden eve nakliyat ve evden eve taşımacılık hizmetleri bizim işimiz.
Hemen Ara Whatsapp